adidas ClimaCool Serisi ile spor yaparken bile kuru ve havalı olmak mümkün

March 14, 2012Ayakkabı, Spor

adidas’ın vücut anatomi haritası üzerinde çalışarak geliştirdiği ClimaCool teknolojisi, spor esnasında en çok ısınan bölgeleri tespit ederek,360 derecelik havalandırma sağlıyor, sporcuların her türlü hava koşulunda kuru kalması ve performanslarının artmasına destek oluyor.

adidas ClimaCool Serisi, “cool” adını, ürünleriyle, sporcuya hem “serinlik” sunması hem de “havalı” görünmeyi sağlamasından alıyor. Vücut haritası üzerinde çalışılarak geliştirilen seri, spor esnasında en çok ısınan bölgeleri tespit etme teknolojisine dayanıyor. Bu özel teknoloji sayesinde 360 derecelik havalandırma özelliği ve nem kontrolü sunuyor. Böylece spor esnasında sporcunun kuru kalmasını ve performansının artmasını sağlarken, hem sıcak hem de soğuk hava koşullarında çok konforlu bir şekilde spor yapabilmesine olanak tanıyor. Koleksiyondaki tekstil ürünleri ve ayakkabılar, eşsiz teknolojisinin yanı sıra, son derece modern çizgileri, özgür ve rahat stilleri ile de dikkat çekiyor.

adidas ClimaCool ayakkabılarla yürümek de koşmak da çok konforlu
Seride yer alan ClimaCool koşu ayakkabıları, göze hitap eden renk ve tasarımlarının yanı sıra tam anlamıyla üstün performanslı ve konforlu koşu deneyimleri için ClimaCool teknolojisiyle üretildi. Bu şık ve konforlu ayakkabıların en önemli özelliği, koşu esnasında terleyen ayaklar için 360 derecelik bir havalandırma sağlaması. Ayakkabının üst kısmı nemlenmeye karşı oldukça dayanıklı bir şekilde tasarlandı. Koşu için önemli olan hafifliği, kaliteli ve sağlam kumaş ile kaplı dış yüzeyi, aşınmaya dayanıklı havalı tabanları ve taban konforu için esneklik özelliği ile de çok ayrıcalıklı. Ayrıca, uzun yürüyüşlere çıkanlar için de oldukça ideal olan bu modeller, özel iç ve dış taban yapısı ile ayakkabı içinde hava akımı sağlıyor ve ısıyı kontrol altına alıyor. Ayakkabı içerisinde nemi dengeleyen dinamik havalandırma sistemi ile yürüyüş esnasında ayaklar kuru ve konforlu kalıyor.

Benzer Yazılar: