Adidas yeni Clima Heat ürünlerini tanıttı

FW14_Climaheat_PR_Social_03

adidas, yeni delikli fiber teknolojisi ile sporcuların vücut ısısının her koşulda korunmasını sağlıyor. Clima Heat ürün serisinde kumaş, havayı hapsedip yalıtım sağlayan delikli fiberler sayesinde sporcunun vücudunun sıcak ve kuru kalmasına olanak tanıyor.

FW14_Climaheat_PR_Social_09

Teknoloji sadece vücut sıcaklığını artırmakla kalmıyor, delikli fiberler aynı zamanda kıyafetin ağırlığını azaltarak sporcuya sunduğu optimum sıcaklık- ağırlık oranı ile performansı en üst düzeye çıkarıyor.

M66121_2F_215TL

Clima Heat nemi hızla vücuttan uzaklaştırarak daha hızla kuruma sağlarken, ürünler aynı zamanda sporculara en üst düzeyde hareket özgürlüğü sağlamak için Elastan teknolojisinden de yararlanıyor.

M34618_2F_59TL

Clima Heat sporcuların, kışın açık havada vücutlarının bir yandan sıcak kalmasını diğer yandan da hava almasını sağlıyor. YeniClima Heat ürünleri, sporculara rekabet avantajı sağlayacak en son gelişmeleri bir araya getiriyor. Delikli fiberler sayesinde, ısıyı en üst düzeye çıkararak, ağırlığı azaltarak ve teri emerek tüm sporculara potansiyellerini tam olarak gerçekleştirme imkânını sunuyor.

M35781_2F_53TL

M65300_2F_30TL

M66792_2F_112TL

Ürün yelpazesinde, hangi sporu yapıyor olurlarsa olsunlar sporcuları optimum sıcaklıkta tutacak bereler, atkılar, eldivenler, içlikler, koşu ceketleri ve kapüşonlu sweat shirtler bulunuyor. adidas Clima Heat ürünleri 44 ile 280 TL arasında değişen fiyatlarla tüm adidas mağazaları, yetkili satış noktaları ve http://shop.adidas.com.tr/ adresinde satışa sunuluyor.

Benzer Yazılar: