Atelier Rebul’den yeni yıla özel limited bir koleksiyon

November 6, 2014Alış Veriş

diffuser box_99 TL diffuser_99 TL mum 89 TL mum_89 TL

 

Her yeni yıl yeni bir başlangıç, yeni umutlar ve yepyeni deneyimler demek. ATELIER REBUL olarak sizleri geçmişinize götürüp güzel hatıralarınızı canlandırmayı ve sizleri yenileyerek yaşadığınız ana daha canlı daha umutlu ve mutlu getirmeyi amaçlayan, sizle var olan ve size siz olduğunuz için değer veren bir markayız.

ATELIER REBUL olarak yılbaşının simgesi tarçın kokusunu Apple Cinnamon Reed Diffuser ve Apple Cinnamon Scented Candle ile evlerinize taşıyoruz. Çocukluğunuzun tarçınlı kurabiyelerinin sıcak tarçın kokusu evinizin her yerini sarıp sizlere yılbaşının heyecanını yaşatırken, şık dekoratif tasarımlarıyla da evinizin yılbaşı konseptini tamamlıyor. Yılbaşı için özel olarak sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyonu sevdiklerinize hediye edebilmeniz için ATELIER REBUL mağazalarında sizleri bekliyor.

KOLEKSİYONUN LEZİZ KOKU FORMÜLÜ

Üst notalarında bulunan tatlı armut ve kırmızı elma ferah turunçgillerle bir araya gelerek ilk anda canlandırıcı bir etki yaratıyor. Kokunun kalbinde ise sıcak ve gizemli tarçın kokusu ferahlatıcı Okaliptüs ile buluşuyor ve büyüleyici kokusu tüm atmosferi sarıyor. Alt notalarda ise tatlı vanilya notaları misk ve sandal ağacının uyumlu birleşimi sıcak ve duygusal bir hava katarak bulunduğu ortamda kalıcı bir iz bırakıyor.

Apple Cinnamon Reed Diffuser

Elma Tarçın Çubuklu Oda Parfümü

Misafirlerinizi yılbaşının vazgeçilmez kokusuyla karşılayın! Uzun ömürlü oda parfümü hem kokusuyla hem tasarımıyla evinizde yılbaşının keyfini uzun süre yaşamanızı sağlayacak.

Apple Cinnamon Scented Candle

Elma Tarçın Kokulu Mum

Bu özel yılbaşı mumunun eşsiz kokusunu evinizde hissedeceksiniz. Evinizi Elma Tarçın ile kokulandırarak, sevdiklerinizle beraber yılbaşı atmosferinin tadını çıkarın.

*Yılbaşı için özel olarak üretilen bu koleksiyon sınırlı sayıda üretildi.

Mum :              89 TL

Diffuser :       99 TL

Benzer Yazılar: