Avene, ilk kırışıklıklar ile mücadele ederken yanınızda

September 24, 2014Alış Veriş, Güzellik, sağlık, sonbahar

2014-visuel_YSTHEAL_XL

Avène Ysthèal Anti-Aging kişisel bakım serisi genç yaşta oluşan kırışıklıklarınızın bakımında etkin bir çözüm. Yenilenen formülü ile cildin A vitamini rezervlerini destekler. Cildin elastikiyetini ve ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur.

13-Ystheal_emulsion-30ml

Ultraviole ışınlar cildimiz için zararlıdır. Özellikle bu ışınlara daha fazla maruz kalan yüz, boyun, el, ayak ve kollarımızın ön yüzleri çok daha hızlı yaşlanır. Eau Thermale Avène Dermatoloji Laboratuarları yaptığı araştırmalar sayesinde bizlere yaşlanma sürecinde ortaya çıkan, istenmeyen belirtiler ile etkin bir şekilde savaşma olanağı sunuyor. Böylece yüz ve vücudumuzda meydana gelen yaşlanma belirtileri ile mücadele edebiliriz.

13-Ystheal_creme-30ml

 Ysthèal; yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı… İnce çizgiler, ışıltı kaybı ve elastikiyet kaybı… Bu işaretler UV ısınlarına maruz kalınmasından kaynaklanan serbest radikal saldırıları ve hücre metabolizmasının zayıflaması ile meydana gelir. 30’lu yaşlarda zamanın izlerini bıraktığını fark etmeye başlarız. Dermatologlar ilk kırışıklıklarla mücadeleye erken başlamak gerektiğini belirtiyor.  Avène Ysthèal Anti-Aging kişisel bakım serisi genç yaşta oluşan kırışıklıklarınızın bakımında etkin bir çözüm. Yenilenen formülü ile cildin A vitamini rezervlerini destekler. Cildin elastikiyetini ve ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur.

Cilt tipinize uygunAvéne Ysthéal yaşlanma karşıtı bakım ürününü eczanenizden bulabilirsiniz. (Kuru ciltler için Avène Ysthéal Creme, normal ve karma ciltler için ise, Avène Ysthéal Emulsion).

Benzer Yazılar: