B Point’ten Anneler Günü’ne özel şık ve anlamlı tasarımlar

May 4, 2012Aksesuar


Özgün tasarımlı mücevher ve aksesuarlarını B Point markasıyla sunan Bilgün Dereli’nin Anneler Günü için özel olarak hazırladığı, “Annem ve Ben” yazılı bileklikler ile annenize sonsuz sevginizi her zaman hissettirebileceksiniz.

Bilgün Dereli’nin son dönemlerin en çok tercih edilen aksesuarı olan deri bileklikleri, 18 ayar altınla buluşturan tasarımları çok sayıda renk seçenekleri ile birlikte sunuluyor.

Bir ucu kalp biçiminde tasarlanan sonsuzluk şeklindeki takılar, gerek şekli gerekse de üzerlerindeki “Annem ve Ben” yazısı ile annenize iletmek istediğiniz mesaja tercüman olacak.

Altının şıklığı ile derinin günlük kullanımını bir araya getiren, her mevsim spor ve şık kıyafetlerle kombinlenebilen bu tasarımlar annenize sevginizi ifade etmek için en güzel hediye alternatiflerinden biri olacak.

En son trendleri kendi yaratıcılığıyla yorumlayan Bilgün Dereli’nin Anneler Günü’ne özel hazırladığı tasarımlar, canlı renkleri ve anlamlı mesajı ile annenizin bileğine tatlı bir pırıltı katmak için sizi B Point mağazasında bekliyor.

Ürün fiyatı: 590 $