BOW WOW babetleri renkli, hafif ve çok rahat…

March 29, 2012 Ayakkabı 1,086 kez görüntülendi
  • 1 / 5
  • 2 / 5
  • 3 / 5
  • 4 / 5
  • 5 / 5

İlkbahar-Yaz 2012 koleksiyonu’nda Moschino tarafından dizayn edilen, Kartell tarafından üretilen BOW WOW babetleri çok çeşitli renk paletiyle dikkat çekiyor. Lime yeşili, Klein mavisi ve gök yüzü mavisi kullanılan renkler arasında..

BOW WOW babetleri; renkli, hafif ve plastiğin yumuşaklığı sayesinde çok rahat.. Koleksiyonda daha önceden kullanılan ve çok beğenilen beyaz, kırmızı, siyah, şeftali, geranyum, lacivert ve siyah / beyaz renkleri de kullanılıyor.

BOW WOW’lar Kartell’in gelişiminin meyveleri niteliğinde. Kartell yüzeyler ve dokular üzerine çalışmalar yapıp İtalya üretimi endüstriyel biçimlendirme süreçleriyle üretim yapıyor. Kullanılan malzeme: üst düzey kaliteli, katkı maddesiz, %100 geri dönüştürülebilir tekno polimer termoplastik.

Koleksiyondaki diğer babet modelleri ve dolgu topuklu ayakkabılar da renkleriyle ve kullanışlılıklarıyla dikkat çekici. Bu plastik ayakkabıların tüm modelleri hem plajda hem de günlük hayatta kullanmak için ideal.

Kartell ve Moschino iş birliği ile üretilen bu rahat ve şeker ayakkabılar yazın vazgeçilmeziniz olacak. Bu koleksiyonu görmek için mutlaka bir Vetrina mağazasına uğrayın!

Benzer Yazılar: