Victoria’s Secret’da bir ilk!

November 12, 2014Alış Veriş, Designers, İç Giyim, Moda, sonbahar, Stil, Trend

fashion-show-2014-alessandra-adriana-2-million-dream-angels-fantasy-bras-4-victorias-secret-hi-res

Victoria’s Secret bu yılbaşı döneminde benzersiz iki sütyen sunuyor. Dream Angels Fantasy Bra sütyenler Victoria’s Secret için dünyaca ünlü mücevherci Mouawad tarafından özel olarak tasarlandı.

fashion-show-dream-angels-fantasy-bra-2014-2-million-ruby-diamond-mouawad-victorias-secret-hi-res

Dream Angels Demi formundan ilham alan ve her biri 2 milyon $ değer biçilen Dream Angels Fantasy Bra sütyenler, 16.000 adet değerli taşla süslendi. Sütyenlere 18 ayar altınla birleştirilmiş değerli taşlardan oluşan kol, bacak, karın ve boyun takıları eşlik ediyor.

fashion-show-dream-angels-fantasy-bra-2014-adriana-2-million-mouawad-2-victorias-secret-hi-res

Sütyen ve vücut takılarının yaratılması 1.380 saatten uzun sürdü.
 Dream Angels Fantasy Bras sütyenler, 18 ayar altın üzerine elle işlenmiş yakut, elmas, lacivert ve açık mavi safir taşlarla bezendi. Fantasy Bra bütçenizi aşıyorsa, klasik Dream Angels Demi sütyenimiz de harika bir yılbaşı seçeneği olabilir.

fashion-show-dream-angels-fantasy-bra-2014-alessandra-2-million-mouawad-2-victorias-secret-hi-res

VICTORIA’S SECRET’TA BİR İLK

fashion-show-dream-angels-fantasy-bra-2014-alessandra-adriana-2-million-bras-3-victorias-secret-hi-res

En mükemmel renk, boyut ve şekillerdeki değerli taşları bulmak için dünyanın çeşitli yerlerinden 16.000′den fazla taş incelendi. Her eşsiz taş, mücevher ustaları tarafından elle işlendi. Bugüne dek ilk defa iki Victoria’s Secret meleği Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio, sütyen ve vücut takılarını taşıyacak.Adriana ve Alessandra ayrıca Mouawad tarafından Victoria’s Secret için tasarlanan Dream Angels Fantasy Bra ve uyumlu vücut takılarını 9 Aralık günü CBS televizyonunda yayınlanacak 2014 Victoria’s Secret Defilesi sırasında sergileyecek. Muawad ise 2014 Victoria’s Secret Defilesinin resmi mücevhercisi.

 

Benzer Yazılar: