ck one, 20 yılını özel bir reklam kampanyasıyla kutluyor

July 24, 2014Alış Veriş, Güzellik

SP

Bu ay ck one raflara çıkışının 20. yılını özgünlüğün sınırlarını keşfetmek için dijital platformlarda da boy gösterecek olan, kültürel çeşitliliğe sahip bir reklam kampanyası ile kutluyor. Ilk ck one kampanyasında ifade özgürlüğünün birleştirdiği bir topluluk sözkonusuydu. Yenilenmiş ck one kampanyasında ise aynı ruhun biraraya getirdiği özgür topluluğun kendilerini dijital platformlardan ifade etmelerini konu ediniyor.

DP

1994’teki ck one kampanyasının reklam yüzü Kate Moss’u fotoğraflayan Mario Sorrenti, yenilenmiş ck one reklam kampanyasının da fotoğraf ve reklam filmi çekimleri için kamera arkasına geçti. Markanın mirasına ve değerlerine tamamen bağlı kalan, genç ve fenomen modellerden, müzisyenlerden ve kreatif sanatçılardan oluşan bir kadroyu fotoğraflayan Sorrenti, ck ruhunu tamamen yansıtan muhteşem karelere imza attı.  

ck one edt 200 ml

ck one reklam kampanyası reklam yüzlerinden oluşan ekibin her birinin hikayelerini konu ediniyor; ekipteki akıllı telefonların kameralarından gün boyunca çekilen selfie’ler günün sonunda bir kısa film haline geliyor, gözlerden saklı olanı dış dünyaya tereddütsüz etmeden afişe ediyor. ck one’ın buzlu camdan yapılan dar boyunlu bir su şişesi şeklindeki yaratıcı şişesi, parfümcülük endüstrisinin klasik şişe tasarımlarından hemen ayrılıyor ve calvin klein tasarımlarının karaktesitik özelliklerine tamamen bağlı kalıyor: çabasız, aynı zamanda kusursuz; sade, aynı zamanda sofistike. Şişenin tasarımı markanın değerlerini tamamen yansıtan en önemli, ikonik çalışmalardan biri haline olarak gelirken değişen trendlere karşı her daim modern ve güncel kalmayı başarıyor.

 

 

Benzer Yazılar: