Forever New’dan Parizyen şıklık

July 18, 2014Alış Veriş, Moda, sonbahar, Stil, Trend

DR4297_NAVY_B

Forever New’ın parizyen kadın stilinden ilham alarak hazırladığı Paris Belle koleksiyonu, tek renkli, çizgili ve çiçek desenli seçenekleriyle, feminen ve elegan görünmek isteyen kadınların favorisi olacak.

DR3094_PEARLROSE

Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New, yeni koleksiyonu Paris Belle ile göz kamaştırıyor. 60’lı yıllarda popüler olan oldukça kullanışlı Shift elbiseler, vücuda oturan pontolonlar ve düze, yakasız ceketler yeniden yorumlanarak koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor.

DR4316-Lana mirror printed bodycon-Multi 3 Colours

DRC4379_BLACKNAVY

DRCZ4391_PIMENTORED

60’LI YILLARIN MODASINA DÖNÜŞ

DRC4367_FLORALBORDERPRINT

Parizyen kadının cazibesini tek renkli elbiselerin sadeliği ve çiçek desenleriyle yansıtan koleksiyonun öne çıkan renkleri arasında kobalt, zümrüt ve kırmızı var. Paris Belle koleksiyonunda yer alan “shift” model elbiseler, 60’ların feminen stilini günümüze taşıyor. Ünlü film yıldızı Audrey Hepburn ve İngiliz model Twiggy’le popüler olan shift elbiseler, Retro akımların etkisiyle moda dünyasında yeniden gündeme geliyor. Genelde kolsuz olan ama kollu modelleri de bulunan shift elbiseler, mini ya da diz üstü etek seçenekleriyle bu yaz genç kadınların vazgeçilmezi olacak.

DRZ4375_BLACK