Gucci Milano’dan da önce tüm dünyanın karşısına ilk defa Çin’de çıktı

April 24, 2012Moda


Gucci 21 Nisan Cumartesi günü 3 özel etkinlikle Çin’deki varlığını ve ülkeye gösterdiği önemi gözler önüne serdi. Tarihi Wai Tan Yuan’da sabah Frida Giannini’nin evsahipliğinde yapılan kokteylde markanın gelenekle çağdaşlığı buluşturan klasikleşmiş ve yeni çanta, mücevher ve saat koleksiyonlarının yeni reklam kampanyası, kampanyanın yüzü olan ünlü Çinli oyunca Li Bing Bing tarafından tanıtıldı.

Akşam saatlerinde ise Wai Tuan Yuan, Gucci’nin Çin’deki ilk defilesine ev sahipliği yaptı.600 çok özel konuğun davetli olacağı bu gecede, Sonbahar-Kış 2012/2013 koleksiyonu Milano’dan önce dünyanın karşısına çıktı.

Gucci günü, akşam Gucci Club’da düzenlenen bir partiyle son buldu. Mekanın 3 katında, 3 ayrı temada gerçekleşen olan gecede,Gucci’nin arşivlerinden Hillary Swank’in 2011 Oscarlarında giydiği gece elbisesi de dahil,pek özel gece kıyafet sunuldu.
2ManyDJs ve Michel Gaubert’in DJ performanslarıyla katıldığı gecede Bryan Ferry de özel bir performans sergiledi.Pek çok ünlü isim Gucci kıyafetleriyle katıldığı gecede Li Bing Bing, Gucci straplez elbisesini 18K beyaz altın ve pırlanta Gucci ‘horsebit yüzükle tamamaladı.Hilary Swank ise siyah pırlanta ‘horsebit’ küpeleri ve saten elbisesiyle dikkat çekiciydi.
Gucci Kış 12-13 Shanghai Hilary Swank ve Li Bing Bing

Benzer Yazılar: