İnci Deri 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu kadınların tüm ruh hallerine hitap ediyor

August 15, 2014Alış Veriş, Ayakkabı, Moda, sonbahar, Stil, Trend
1-1

2-2

İnci Deri’nin, 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu; hazır giyimde bu kışın değişmez renkleri ile kombine edilebilecek siyah, bordo ve yeşillerin ağırlıkta olduğu stilettolardan, dolgu topuk çizmelere, babetlerden, biker botlara kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

3-1

4-1

5

İster Feminen, İster Rocker

Farklı çizgileri ve her zevke hitap eden zengin koleksiyonları ile Türkiye’nin önde gelen ayakkabı ve çanta markası İnci Deri, yeni koleksiyonunda altın metal aksesuar, fermuar ve tokaların kullanımı kadınsı bir hava yaratırken; mat siyah, koyu nikel metaller, zincir ve tokalar ile sezonun yükselen trendlerinden “Rocker” tarzını tercih edenlerin vazgeçilmezi oluyor.

İstanbul’da Swing Rüzgarı

Sezonun olmazsa olmazı diz üstü çizmeler ise siyah tonlarda aksesuarlı veya sade olarak karşımıza çıkıyor. Pim, trok gibi yüzeye sert bir hava veren desen ve işlemeler siyahın üzerinde parlak bir etki yaratarak, kıyafet tercihini Swing rüzgarının estiği 60’ların Londra’sından yana kullananların ilk seçimi oluyor.

9-1

11-1

Kırmızı Tonları ve Leopar Deseni ile Kedi Zarafeti

Gül kırmızısı ve bordo tonları; rugan ve süet ile bir araya gelerek puslu, şairane ve asaletle dolu kadınsı bir karışım yaratıyor. Sivri ve yuvarlak burunlu modeller, çeşit çeşit topuk boylarıyla modern, şehirli kadınların beğenisine sunulurken, renkli tay ve leopar deseni baskılı sivri ayakkabı ve babetler kadınsı çizginin altını çizerek, bir kedi zarifliğinde süzülme imkanı sunuyor.

13-2

Alışveri14-1şten, Kokteyle Her Ana Uygun Bir Çanta

Çantalar altın zincir ve fermuarlarla, mat siyah ve nikel tokalarla ayakkabı koleksiyonunu tamamlarken, farklı form ve boylar kullanım çeşitliliği sağlıyor. Kutu formundaki el çantaları ve portföyler çeşitli metal renginde aksesuarların bir arada kullanımıyla farklılaşırken, omuz ve el çantaları daha sade mat metal ve koyu nikel aksesuarlarla daha sakin bir görünüme bürünüyor. Shopping bag ve postacı modellerin bolca yer aldığı koleksiyon; sade ve özgün çizgileri ile kullanım rahatlığının yanı sıra yalınlığıyla da öne çıkıyor.

Benzer Yazılar: