İpekyol’dan yeni yıl ışıltısında bir koleksiyon

November 6, 2014Moda

Ipekyol Kampanya_2 Ipekyol Kampanya_3 IPEKYOL_LOOK_1_GUN_6133 2genel IPEKYOL_LOOK_1_GUN_6274 3okkiz genel IPEKYOL_LOOK_1_GUN_6282genel IPEKYOL_LOOK_1_GUN_6396 3genel ten IPEKYOL_LOOK_1_GUN_6479 1ten IPEKYOL_LOOK_1_GUN_6535 2tenk genel

Feminen çizgisiyle dikkat çeken Ipekyol kadınının, yeniden yorumlanan lüks detaylar ile yepyeni bir görünüme kavuştuğu yılbaşı koleksiyonlarında; parıltılı işlemeler, transparan dokular, şifon ve ipeksi dokunuşlar öne çıkıyor. Kristal taşlı aksesuarların son dokunuşunu yaptığı Ipekyol kadını yeni yıl akşamında da cazibe ve ihtişam dolu elegan koleksiyonu ile göz kamaştırıyor.

Yeni yılın rengi kırmızının payet ve işlemeyle dikkat çektiği ceket ve elbiseler , asaletin simgesi kar beyazı ve siyah kürkler, vücudu saran bandaj elbiseler, dökümlü krep pantolonlar ve zamansız deri kumaşından vücudu satan elbiseler ile Ipekyol kadını cesaretini, hislerini ve gücünü giyimiyle yansıtıyor.

Ipekyol Ayakkabı ve Aksesuar Koleksiyonu ile ışıltılı bir gece

Işıltılı geceler için oluşturulan elegan ayakkabı teması ise koleksiyonla benzer bir çizgi taşıyor ve yine altının vurucu etkisinden yararlanıyor. Altın rengi metal aksesuarlarla işlenen zamansız tasarımlar; ışıltısıyla baş döndüren taşlı clutch’lar ve göz alıcı aksesuarlar kadar iddialı bir çizgi taşıyor.

Size ise sadece unutulmayacak bir gece için seçim yapmak kalıyor…

 

Benzer Yazılar: