Jaeger-LeCoultre bu yıl da San Sebastian Film Festivali’nin resmi sponsoru

September 26, 2014Haber

Antonio Banderas  Jaeger-LeCoultre Master Control pembe altın saati ile Antonio Banderas  Jaeger-LeCoultre Master Control pembe altın saati ile. Nikolaj Coster-Waldau Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin 1907 saati ile

19 Eylül’de başlayıp 27 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek 64. San Sebastian Film Festivali süresince dünyanın dört bir yanından gelen prodüksiyonlar arasından seçilen en iyi uluslararası filmler, Golden Shell ve diğer resmi festival ödülleri için yarışacak.

21 Eylül’de Antonio Banderas, teknolojik aykırılığı, yani makinelerin insanlardan daha zeki olduğu zamanları konu alan bilimkurgu türündeki yeni filmi Automata’nın prömiyerine katıldı.

Williem Dafoe, Abel Ferrara’nın yönettiği, İtalya’da gerçek bir sanat simgesi olan Pier Paolo Pasolini’nin son günlerini ve karakterini konu alan biyografi filmi Pasolini’nin, ülkemizde de çok beğenilerek izlenen “Game Of Thrones” dizisinin yıldızı Niholaj Coster-Waldau ise sınırları zorlayan bir ebeveyn sevgisini inceleyen yeni filmi “A Second Chance” in tanıtımını gerçekleştirdi.

Benzer Yazılar: