Kaş ve kirpiklerinizi gürleştirecek ürün artık Türkiye’de!

September 26, 2014Güzellik

TALIKA LIPOCILS EXPERT_122 TL

Daha çekici bakışlar, daha anlamlı bir yüz için daha gür kaşlar ve daha uzun kirpikleriniz olmasını istemez miydiniz?

60 yıldan fazla, doğa, bilimsel buluşlar ve ezeli ritüellerden ilham alarak eşsiz ürünler yaratan ve mucizevi sonuçlara götüren bilimsel buluş, efsanevi ürün LIPOCILS EXPERT ile Talika Markası artık Türkiye’de!

60’dan fazla ülkede büyüyen itibar ve popülerlik ve beğeni…

Talika 1948 yılından beri cildin kadının kendi doğal güzelliğini, ondaki maksimum güzellik potansiyelini ortaya çıkarmak için benzersiz ve yenilikçi göz, cilt ve vücut bakım ürünleri geliştiriyor. Doğanın yaşamsal enerjisi ve teknolojinin birlikteliğinden esinlendiği ürünlerinde, Ayurvedik tıp, ışık enerjisi ve eski Çin tıbbını bir araya getiriyor.

Sadece bir marka olmaktan öte, Talika bir yaşam felsefesi ve beden-ruh-dünya ve hücreler arasındaki dengeye dayalı benzersiz bir vizyon sunuyor. Yaşayan bir varlık olarak Talika, kendisini bu keşifleri yapmaya ve kadınların doğal güzelliğini öne çıkarmayı hedefliyor. Bir hedeften de ötesi, bu Talika’nın varlığının gerçek sebebi…

“Serendipity” Kelimesini Hiç Duydunuz mu?

Tesadüf eseri anlamına gelen “Serendipity”, Talika’nın mucizevi sonuçlara götüren bilimsel buluşlarının hikayesini başlatan kelime…  1984 yılında göz doktoru Danielle Roches, savaş sırasında yaralı askerlerin gözlerini iyileştiren bitkisel bir solüsyon geliştiriyor.  97% doğal formül, ipek ve soya proteini ve peptidlerden oluşan bu formül efsane haline gelen Talika LIPOCILS®’in hikayesini başlatıyor.

Dünyada Her 7 Dakikada bir adet, 2000 yılından beri toplam 6 Milyon Adet LIPOCILS®Sattığını Biliyor Musunuz?

60’da fazla ülkede büyüyen bir itibar kazanan Talika’nın en çok satan ürünü LIPOCILS®, 2000 yılından beri her 7 dakikada bir adet, toplamda 6 milyon adet sattı.

Benzer Yazılar: