Kate Moss’tan Rimmel’e özel koleksiyon

July 8, 2014Güzellik, sonbahar, Trend

Rimmel_By_Kate_ Lip2 14.99 TL

Bohem tarzın kraliçesi Kate Moss tarafından Rimmel için özel olarak tasarlanan üç farklı tonda ruj ve beş farklı tonda ojeden oluşan New Urban Bohemian Collection For Lips & Nails Vintage özel koleksiyonu Watsons mağazalarında. Stil ikonu ünlü model Kate Moss’un imzasını taşıyan ve Ağustos ayında sadece Watsons mağazalarında satışa sunulacak olan özel koleksiyonda yer alan mürdüm, kırmızı ve gül tonlarındaki rujlar yeşil, mavi, mor ve pembe tonlarda ojelerle tamamlanıyor.

Rimmel Salon_Pro_Kate_Nail2 5.49 TL

8 SAAT KALICI

Sekiz saate kadar kalıcılığı olan Lasting Finish Lipstick Koleksiyonu koyu mürdüm, yoğun mor ve koyu toprak kırmızı tonlarıyla bohem bir görünüm sunarken, vintage gül, uçuk pembe ve uçuk mercan tonları ile romantik bir hava yakalamanızı sağlıyor.  Işığı yansıtmak için siyah elmas ve kalıcılığı arttırmak için siyah mika kullanılan Lasting Finish Lipstick maksimum derinlik ve yoğunluk hissi yaratıyor.

EGZOTİK SEYAHAT TUTKUNLARI İÇİN…

Kate Moss’un Urban Bohemian koleksiyonu için tasarladığı oje koleksiyonunda egzotik seyahat tutkunları için uçuk pembe Goddess, derin pembe Temptress ve mor Seduce; bohem stili ile dikkat çekmek isteyenler için ise toprak tonlardaki mavi Nymph ve zümrüt yeşili Bewitch seçenekleri yer alıyor. Yoğun Lycra1® içeren formülü sayesinde süper dirençli ve darbelere karşı,  on güne kadar dayanabilen Salon Pro With Lycraile el ve ayak tırnaklarınız, güzellik salonundan çıkmış gibi!

Benzer Yazılar: