Koçak Gold’dan “Mezuniyete özel” yüzde 30’ a varan indirim

May 29, 2012Aksesuar

Koçak Gold; birbirinden şık ve güzel kolye koleksiyonunu yüzde 30’a varan indirimlerle, mezuniyet sevinci yaşayan genç kızların beğenisine sunuyor.

Genç kızların hayatlarının en önemli anlarından biri olan mezuniyet gecesinde kıyafetlerinin en büyük tamamlayıcısı kuşkusuz takılarıdır. Koçak Gold, mezuniyet gecesine hazırlanan genç kızlara kıyafetleriyle beraber uyum sağlayacak, yepyeni modellerden oluşan mezuniyet koleksiyonuyla farklılaşma imkânı sağlıyor.

Gençlerin mezuniyet sevincini onunla paylaşan ve ona hayatının bu anlamlı gününde kalıcı ve değerli bir hediye vermek isteyen ebeveynler, mezuniyet koleksiyonu ürünleri arasından seçim yaparken zorlanacaklar. Çünkü mezuniyet koleksiyonu ürünlerinden melek, kanat, sonsuzluk, kalp figürlerinin kullanıldığı pırlanta taşla tamamlanan kolye uçları şıklıkları birbiriyle yarışıyor. Mezuniyet coşkusunu onlarla birlikte yaşayacak anne – babalar, arkadaşlar ve yakınları, genç kızların bu anlamlı gününü seçecekleri hediyeleriyle ölümsüzleştirecekler.
Koçak Gold’ a uğrayarak “Mezuniyet ” Koleksiyonunda yer alan ürünlerden alarak, ona güzel bir sürpriz yapabilir ve bu unutulmaz günün mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz.
*Mezuniyete özel %30 indirim bazı pırlantalı mücevherlerde geçerlidir. Bu fırsatı kaçırmayın.

Benzer Yazılar: