Koton Beachwear,eğlence,gösteriş ve 1950 lerden ilham alıyor

May 28, 2012Mayo&Bikini

Yaz geliyor! Koton Beachwear bu yaz da rengarenk, bol desenli ve çok çeşitli bir koleksiyon sunuyor.
Farklı vücut tiplerine uygun, tatilin her anında farklı ve dikkat çekici olma şansı sunan bu geniş koleksiyon Koton Mağazaları’nda…

Parlak renkler, ışıldayan dokular, sezonun tüm desenleri, göz alıcı aksesuarlar Koton Beachwear 2012 Yaz Koleksiyonu’nun öne çıkan detayları… Pareolar, kaftanlar, göz alıcı aksesuarlar, renk renk sandaletler ve hasır çantalar, Beachwear Koleksiyonu’nu tamamlayıcı parçalarını oluşturuyor. Koleksiyon, 9,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tropikana:
Koton Beachwear 2012 Yaz Koleksiyonu, iştah açıcı dev meyve ve rengarenk çiçek baskıları ile yazı karşılıyor.
Ananaslar, lilyumlar ve palmiye yaprakları gibi tropik desenler, turkuaz, kavuniçi, çilek kırmızısı, narçiçeği, limon sarısı, palmiye yeşili gibi göz alıcı renklerle birleştiriliyor. Tropik iklimlerin büyük düğümleri, fırfırlar, egzotik çiçekler, rengarenk aksesuarlar, mayo, mayokini ve bikinileri tamamlıyor. Şüphesiz Koton Beachwear “Tropikana” koleksiyonu bu yazın en eğlenceli plaj koleksiyonu olacak.

Palm Springs:
Koton Beachwear 2012 Yaz Koleksiyonu, 50’li yılların en renkli hikayesini plajlara taşıyor. Küçük çiçek desenleri, fiyonk ve fırfır gibi tatlı detaylar, puantiye ve pötikare desenleri her zamankinden daha renkli ve dikkat çekici… Kavuniçi, şeker pembesi, narçiçeği, limon sarısı, mavi ve lila gibi yazın en moda ve tatlı renklerinde Koton mayo, mayokini ve bikiniler, renkli gömlekler, minik plaj hırkaları, kısa şortlar, büyük kanvas çantalar, ufak hasır portföyler ve renk renk espadrillerle kombinleniyor.

Jet-Set
Koton Beachwear 2012 Yaz Koleksiyonu, sıcak yaz günlerini vahşi doğa ve amazon desenleri ile karşılıyor. Siyah, optik beyaz, gece mavisi, parlak kayısı ve turkuaz gibi cazibeli renklerdeki gösterişli mayo, mayokini ve bikiniler sahillerde fark edilmek isteyenler Koton Kadını için vazgeçilmez olacak. Bu yaz, asimetrik kesimler, ten gösteren pencereler, sık drapeler, uçuşan kaftanlar, pırıltılı pareolar, maxi pantolonlar, kocaman çantalar, plaj portföyleri ve sandaletleri göz alacak.

Mix&Match
Plaj alışverişlerinde hep aranılan, yalnız kişiye özel kombinler gerçekleştirme şansı veren Koton Mix&Match bikiniler 2012 Yazının en güzel haberi. Mix&Match ile şeker pembesini gece mavisiyle, lilayı kavuniçiyle, sarıyı akuamarinle özgürce kombinlenebiliyor, tüm kadınlar hayal ettiği tüm desen ve renk de bikini takımlarına sahip olabiliyor. Üstelik en uygun üst ve alt beden numaraları ve kalıplarla… “Mix&Match” koleksiyonu ile Koton’da bikiniler sınır tanımıyor.

Benzer Yazılar: