Kusursuz bacakların sırrı bu şişede

May 16, 2012Güzellik


Baharın gelişi ile rengarenk mini elbiseler, tiril tiril etekler yavaş yavaş dolaplarımızda yerini almaya başladı. Bitmek bilmeyen kış, yerini ılık esen rüzgara bırakmaya başlamışken kimilerimiz çoktan bacaklarındaki kusurları ne yapacağını kara kara düşünmeye başladı bile.Tabii Sally Hansen Airbrush Legs – Sprey Bacak Makyajı ile henüz tanışmamış olanlar….
Çünkü;
Bacaklar için her yazın vazgeçilmez bir klasiği olan ve güzellik otoriteleri tarafından defalarca ödüle layık görülmüş Sally Hansen Airbrush Legs – Sprey Bacak Makyajı ile ihtiyacınız olduğu anda sadece bir kaç dakika içinde pürüzsüz ve muhteşem tonda bacaklara kavuşmak mümkün. Hem de artık Palmaria Özü ile yenilenmiş formülüyle bacaklarda daha sıkı ve daha sağlıklı bir görünüme destek oluyor.

  • Suya dayanıklı
  • Dalgalanma yapmaz
  • Uzun süre kalıcı
  • Açık tenden koyu bronza uzanan 4 farklı ton seçeneği

İçeriğindeki K Vitamini ile bacakları besleyerek nemlendirmeye yardımcı olan Airbrush Legs – Sprey Bacak Makyajı’nı avuç içinize püskürterek elleriniz yardımıyla tüm bacaklarınıza yayınız! Birkaç dakika sonra iyice kuruduğundan emin olup rahatça giyinebilirsiniz!

Sally Hansen Airbrush Legs Sprey Bacak Makyajı
Yetkili Eczanelerde Fiyat: 49,50 TL