Lion Diamond’dan ışıl ışıl bir koleksiyon

November 10, 2014Aksesuar, Alış Veriş, sonbahar, Stil, Trend

094

Lion Diamond yeni yılda ‘Renklerin Gücü’ koleksiyonunuyla göz kamaştıracak. Özgün modellerini kusursuz işçilik ve en değerli taşlarla adeta sanat eseri gibi işleyen Lion Diamond’ın yeni koleksiyonu, yılbaşı gecesinde ışıldayacak.

096

Kadınların ruhuna adeta aşk ve asaleti üfleyen Lion Diamond, benzersiz kıymetteki tasarımlarıyla yılbaşı gecesinin en ihtişamlı şıklığını üzerinizde taşımanız için yeni bir koleksiyona imza attı.

112

Lion Diamond’un Renklerin Gücü adını verdiği yeni ürünleri, vücuda pozitif enerji veren, gücün ve asaletin simgesi olan safir, zümrüt ve yakut taşlarından ilham alıyor. Lion Diamond’un Renklerin Gücü adını verdiği yeni ürünleri, vücuda pozitif enerji veren, gücün ve asaletin simgesi olan safir, zümrüt ve yakut taşlarından ilham alıyor.

097

Yüksek kalite farklı kesim pırlanta taşlarla bezenen koleksiyon, butik tasarım ve el işçiliğinin simgesi haline gelen markanın yeni yıl heyecanını adeta kucaklıyor.

098

Lion Diamond’un Renklerin Gücü adını verdiği yeni ürünleri, vücuda pozitif enerji veren, gücün ve asaletin simgesi olan safir, zümrüt ve yakut taşlarından ilham alıyor.