L’Oréal Paris’ten Mikro Yağlar İçeren İlk Likit Ruj: L’Extraordinaire by Color Riche

September 24, 2014Alış Veriş, Güzellik, sonbahar, Stil, Trend

LP Color Riche Extraordinare ruj 2

Sezonun öne çıkan çekici renklerini göz alıcı parlaklık sağlayan formülü ile buluşturan L’Oréal Paris; yeni likit ruj serisi “L’Extraordinaire” ile dudaklarınızı büyüleyici bir görünüme kavuşturuyor. Düğünlerden kırmızı halı davetlerine kadar ünlülerin de tercihi olan L’Oréal Paris L’Extraordinaire rujlar; özellikle son dönemde Kim Kardashian, Blake Lively gibi isimlerin de favori ürünü.

 LP Color Riche Extraordinare ruj 3

Değerli yağların ultra yoğun pigmentlerle birleşimini içeren formülüyle, L’Extraordinaire dudaklarınıza hiç olmadığı kadar görkemli ve büyüleyici bir görünüm kazandırıyor. Çekici renkleri ve göz alıcı parlaklığı sayesinde düğünlerden, kırmızı halı davetlerine kadar ünlülerin de favori serisi haline gelen L’Extraordinaire son olarak Kim Kardashian tarafından hayatının en özel günlerinden biri olan düğününde tercihi oldu.

LP Color Riche Extraordinare ruj 1

Blake Lively, Jane Fonda, Zoe Saldana gibi ünlüler ise Uluslararası Cannes Film Festivali’nin tüm dünya tarafından heyecanla takip edilen kırmızı halısında güzelliklerini L’Oréal Paris L’Extraordinaire ruj ile öne çıkardılar.

Benzer Yazılar: