Lumberjack bu sezon sizi de etkisi altına alacak

September 16, 2014Alış Veriş, Ayakkabı, sonbahar, Stil, Trend

Lumberjack_139.99TL (1)

Lumberjack’in yeni koleksiyonu, tüm kadınları etkisi altına alıyor! Konforlu modelleri, son trendleri yansıtan göz alıcı bir şıklıkla harmanlayan Lumberjack’in 2014 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu; fark yaratacak modellerden oluşuyor.

 Lumberjack_139.99TL (2)

Lumberjack kadınının aradığı stili, maskülen tarzı, modern detayları ve kaliteli malzemeleri bir araya getiren Lumberjack, sonbahar ve kış ayları için raflara çıkmaya başlayan birbirinden şık alternatifleriyle göz dolduruyor.

Lumberjack_189.99TL (5)

Gri, bordo, bej, lacivert ve kahverengi tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyonda günün her anında rahatlıkla kullanılabilecek casual ayakkabılar, waterproof özellikli modeller, biker botlar, Lumberjack’in gözdesi olan River modelinin farklı tonları ön plana çıkıyor. Dökümlü görünümler, fermuar ve toka detayları, zımba yoğunluğu da trendleri yansıtmak isteyen Lumberjack kadınlarının bayılacağı nitelikte! Sezon modası olan kapitoneler Lumberjack botlarında kendini gösterirken; yüksek tabanlar ve renkli iç astarlar da spor modellere farklı bir yorum katıyor.

Lumberjack_209.99TL

Lumberjack’in sıra dışı koleksiyonları tüm kadınların zevkine ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Urban Koleksiyonu, şehir hayatında rahatlıkla kullanılabilecek modellerden oluşurken; Nature Koleksiyonu, Lumberjack doğasını yansıtan ürünleri barındırıyor. Rahat adımlar sunan Comfort Koleksiyonu, tüketicilerin konfor arayışına cevap verirken; Sport Koleksiyonuspor ayakkabı modellerini Lumberjack’ın farklı yorumuyla kadınların beğenisine sunuyor.

Lumberjack_229.99TL (1)Lumberjack_229.99TL (2)