Mükemmel bir koşu için ihtiyacınız olan her şey Adidas’ta!

M61962_Sid_Model_eCom

adidas yeni teknoloji koşu ayakkabısı BoostTM’un yanı sıra koşu şortlarından bra üstlere, bel çantalarından akıllı saate kadar koşu sırasında ihtiyaç duyulan her şeyi sağlayarak eşsiz koşu deneyimini sunuyor. Boost koşu ayakkabılarının yeni koleksiyonunda Pembe renk öne çıkıyor. Koşular daha renkli ve keyifli hale geliyor.

M61962_F_Model_eCom

BOOST ile koşu deneyimi sonsuza kadar değişiyor

Devrim yaratan bir enerji geri dönüşümü, üstün yastıklama, mükemmel uyum ve her türlü hava koşulunda rahat bir deneyim. adidas, koşu sektöründe en yüksek enerji geri dönüşümünü sağlayan yastıklama teknolojisi BOOST™’un yeni renklerini koşucuların beğenisine sunuyor.

M61962_FR_Flat_eCom_87TL

M61933_FR_Flat_eCom_189TL

M61927_FR_Flat_eCom_113TL

Geri kazanılan enerji ve üstün konfor ile koşuda ileri performans

BOOST™ teknolojisinin temelinde, yepyeni bir yastıklama malzemesi yer alıyor. Dünyanın önde gelen kimya şirketlerinden BASF’la birlikte yaratılan geliştirme sürecinde, katı granül malzeme (TPU) şişirilerek ayakkabının ayırt edici orta tabanını oluşturan binlerce küçük enerji kapsülüne dönüştürülüyor. Benzersiz hücre yapıları sayesinde, bu enerji kapsülleri atılan her adımda daha fazla enerji depoluyor ve her adımda geri veriyor. adidas İnovasyon Ekibi tarafından yapılan testler, BOOST™ teknolojisinde kullanılan üst düzey dayanıklı malzemenin koşu ayakkabıları segmentinde en yüksek enerji geri dönüşümünü sağladığını ortaya koyuyor.

M61927_B_Flat_eCom_113TL

M61926_FR_Flat_eCom_113TL

Energy BOOST ile yumuşaklık ve konforu sınırsız enerji ile birleştirin

M29744_LSL_B2CCat_446TL

BOOST™ teknolojisinin ilk ürünü olan, son derece dayanıklı ve elastik poliüretan malzemeden üretilen Energy BOOST’un üst kısmı, hareket halindeyken tüm ayağa optimum konfor ve destek sağlayan adidas Techfit teknolojisini de sunuyor. Esnek malzeme ayağı ikinci bir deri gibi sararken üst kısımdaki özel tasarlanan güç bantları sunduğu desteğin yanı sıra koşu sırasında ihtiyaç duyulan noktada ayağı sabitliyor.

M34057_FR_Flat_eCom_189TLM29746_LSL_B2CCat_446TLM61926_B_Flat_eCom_113TL