Nars’ın yılbaşı için hazırladığı Laced with Edge Holiday 2014 makyaj setleri ile dantelin büyüsünü keşfedin

October 27, 2014Güzellik

 

 

 

 

 

 

NARS, yılbaşında sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için pratik ve şık alternatifler sunuyor…

NARS’ın yılbaşı için hazırladığı Laced with Edge Holiday 2014 Makyaj Setleri, en çok sevilen Nars ürünlerini modern ve seksi dantel desenli kutularında sunuyor.

Yeni yıla özel cezbedici renkleri ve ışıltılı dokuları bir arada bulunduran bu koleksiyonda; Laguna Bronz Pudra, Kabuki Fırçalar, Jumbo Dudak Kalemleri, Mini Lip Glosslar, Orgazm Allık ve daha fazlası makyaj tutkunlarının yılbaşı ağaçlarının altını süsleyecek.

Yılbaşı için özel hazırlanan ve fütüristik ambalaj tasarımı ile dikkat çeken Holiday Makyaj Setleri, dantelin modern dünyadaki cazibesini yansıtıyor.

Yılbaşı gecesi fark yaratmak isteyen kadınların favorisi olacak NARS Holiday Makyaj Setleri,  çanta boyu minik boyları ile kolaylıkla taşınabiliyor.

NARS Holiday 2014 Virtual Domination Gifting Set - Sephora - jpeg NARS Holiday 2014 Tech Fashion Gifting Set - jpeg NARS Holiday 2014 Modern Future Gifting Set - jpeg NARS Holiday 2014 Lazer Cut Gifting Set - jpeg NARS Holiday 2014 Kabuki Brush Gifting Set - jpeg NARS Holiday 2014 Digital World Gifting Set - Sephora - jpeg NARS Holiday 2014 Collection BTS Image 2

 

Benzer Yazılar: