NGSTYLE yeni sezonda vahşi doğanın renk ve desenlerinden ilham alıyor

August 7, 2014Alış Veriş, Moda, Stil, Trend

ngstyle_kaban (1)ngstyle_kisa_mont

NGSTYLE, 2014-15 sonbahar/kış koleksiyonunda şehirli kadının şıklığını vahşi doğanın renk ve desenleriyle buluşturuyor. Dev ağaçlar, yabani bitkiler ve vahşi hayvanlardan ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda kullanılan işlemeler ve payetler şıklığı gündüzden geceye taşıyor. Kadınsı, vücuda oturan dar kalıpların ön planda tutulduğu koleksiyonda; dar cigaret pantolonlar, dökümlü bluzlar, yeni ve modern kesimleriyle çalışan kadının bu sezonda vazgeçilmez parçaları olacak.

 ngstyle_pantolon (2)ngstyle_siyah_beyaz_elbise_269 TL

NGSTYLE’ın kadının şıklığını doğanın renk ve desenleriyle buluşturduğu “VAHŞİ ZERAFET” koleksiyonu SMART veCASUAL olmak üzere iki gruptan oluşuyor. Çalışan, modern kadın şıklığının ön planda olduğu SMART temasında iki ayrı renk grubu kullanıldı. Pembe, ekru, gri, antrasit ve mürdüm tonlarının birlikte kullanıldığı renk grubunda peplum ceket takımlar, hayvan desenleri zebra ve pithonların iç içe geçişi, özel jakarlar, varak ve flok baskılar koleksiyona hareket katıyor.

ngstyle_siyah_beyaz_etek_159 TL (1)ngstyle_trenckot (1)

Ayrıca koleksiyonun ikinci renk grubu olan morcivert siklamen, mavi ve açık gri tonları SMART koleksiyonun öne çıkan renkleri arasında yer alıyor. Dökümlü ipek kumaşlar, dökümlü krepler ve likralı bedeni toplayan özel tuşeler, yünlü karışımlı kumaşlarla bir araya geliyor. Siyah ve beyazlar yine birlikte kombinleniyor.

ngstyle_elbise (3) (1)ngstyle_elbise

Şehirli kadının hafta sonu şıklığını yansıtan CASUAL grupta ise şık sweatshirtler, baykuş-kartal-böcek baskıları ve vahşi doğa çiçekleri spor ve rahat şıklığı ortaya çıkarıyor. Sezona yön verecek öğeler taşıyan bu grupta pamuk-viskon bluzlar, şifonlar, tweedler ekru, siyah ve beyazlarla birlikte tercih edilebilir. Sarı, yeşil, açık gri renkler birlikte kombinlenirken kırmızı, haki, bordo renkler de temanın ikinci renk grubunu oluşturuyor.