Nike, 2015 İlkbahar/Yaz kadın giyim koleksiyonunu dünyanın en iyi kadın sporcularından 27’sinin katılımıyla New York’ta tanıttı

October 27, 2014Moda

NikeWomenShowcase_Group1_v1_34637

2015 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonunu New York’ta görücüye çıkaran Nike, dijital servisleri aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki 65 milyon kadınla bir araya geliyor!

 

Nike, 2015 İlkbahar/Yaz kadın giyim koleksiyonunu dünyanın en iyi kadın sporcularından 27’sinin katılımıyla New York’ta tanıttı. Aralarında olimpiyat altın madalya sahibi Shelly-Ann Fraser-Pryce, Allyson Felix, Sanya Richards-Ross ve Adelina Sotnikova’nın da bulunduğu lansmanda; markanın performans ve günlük giyim ürünlerinin yanı sıra, dijital servisleriyle ilgili yenilikler de sunuldu. Etkinliğe katılan, Nike’ın Başkan ve CEO’su Mark Parker, spor ve fitness’ın, dünyanın dört bir yanındaki kadınlar için yeni bir yaşam biçimini şekillendirdiğini söyleyerek Nike’ın 65 milyon kadından oluşan dijital topluluğuyla kurduğu ilişkinin, markanın inovasyon gücüyle bir araya gelerek mükemmel fırsatlar yarattığının altını çizdi.

Dünyanın dört bir yanından kadınların egzersiz yapmak ve koşmak için seçtiği, Nike+ Training Club aplikasyonu 16 milyon kez, Nike+ Running koşu aplikasyonu ise 9 milyon kadın tarafından indirildi. Kadınlara, spor yapmak için ihtiyaç duydukları motivasyonu ve ilhamı sunan Nike+, her düzeyden sporcuya kendilerini daha iyi anlama ve hedeflerine ulaşma konusunda yardımcı oluyor.

 

Benzer Yazılar: