Oleg Cassini’den yılın en büyük kampanyası

August 21, 2014Alış Veriş, Moda, sonbahar, Stil, Trend

Oleg Cassini_2014

Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonuna hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’de yılın en büyük kampanyasını sunuyor. 4 Eylül Perşembe günü başlayan büyük sezon indirimi kapsamında tüm Oleg Cassini mağazalarından büyüleyici gelinlik ve göz alıcı abiyelere yüzde 75’e varan indirimle, çok özel fırsatlarla sahip olmak mümkün oluyor.

Oleg Cassini-1Oleg Cassini (2)

Peri masallarından ilham alan tasarımlarıyla rüyaları gerçeğe dönüştüren Oleg Cassini, yılın en büyük kampanyasını sunuyor.  4 Eylül Perşembe başlayan ve tüm Oleg Cassini mağazalarında geçerli olan büyük sezon indirimi ile 2014 koleksiyonunun büyüleyici gelinlikleri ve göz alıcı gece elbiselerine kaçırılmayacak fırsatlarla sahip olmak mümkün oluyor. Koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada bulunan Oleg Cassini’den yüzde 75’e varan indirimle hayallerinizdeki görünüme sahip olabilirsiniz.

Oleg Cassini

“Her şey hayallerimdeki gibi olsun” diyen gelin adayları ve katılacağı davette göz alıcı görünmek isteyenler, Oleg Cassini’nin 2014 koleksiyonundaki sayısız seçenek arasından kendilerini gerçek bir prensese dönüştürecek modeli çok özel fırsatlarla seçiyor. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için Oleg Cassini’nin sunduğu bu ayrıcalıklı dönemi kaçırmayın. Oleg Cassini sizi büyülü dünyasına davet ediyor.

Benzer Yazılar: