Reebok klasik ruhunu yaşatmaya devam ediyor

September 24, 2014Alış Veriş, Ayakkabı, Spor, Stil, Teknoloji, Trend

Reebok CL LEATHER_2232_WOMAN_162.00 TL

Reebok’ın ikonik modelleri ile nostaljiye hazır mısınız? 90’lı yılların esintilerinin devam ettiği bu sezon; Reebok Classic Koleksiyonu günümüze uygun, yeniden yorumlanan modelleri ile stilinizin tamamlayıcısı olmaya devam ediyor.

Reebok CL LEATHER_Man2214_162.00 TL

Reebok, klask modellerinden vazgeçemeyenler için Blacktop modelii le geri dönüyor! Sokak kültüründen esinlenilerek yaratılan ve bir sembol haline gelen retro basketbol kategorisindeki Blacktop modeli bu sezon stilinizin temel parçası olmaya aday! Orijinal pump mekaniği ve eşsiz bir fit özelliği taşıyan Reebok Blacktop, günümüze uyarlanarak raflardaki yerini alıyor.

Reebok CL NYLON_6604_Man_154.00 TL

İlk kez 1982 yılında piyasaya sürülen ve kadınlar için tasarlanan ilk aerobik ayakkabı olan Freestyle Hi modeli, Reebok’ın en bilinen ve klasik modeli olma ünvanını taşıyor. Bu sezon da özellikle beyaz rengi ve feminen silüeti ile ön plana çıkarak günlük rahatlık ve şıklığın vazgeçilmez parçası haline geliyor. Reebok’ın ilk yıllarından itibaren her zaman güncelliğini koruyan Classic Leather modelleri ise spor şıklığınızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Klasik beyazın yanı sıra, erkek ve kadınlara özel farklı renkler ve modellerle sezonu karşılayan Classic Leather modelleri ile şıklık ve rahatlık ön planda!

Benzer Yazılar: