Roberto Bravo’dan muhteşem sonbahar

September 24, 2014Aksesuar, Alış Veriş, Moda, sonbahar, Stil, Trend

Irina Shayk_DefileRoberto Bravo_Irina Shayk_Kolye

Doğanın saf güzelliğini ve büyüleyici renklerini tasarımlarına yansıtan Roberto Bravo Global Warming Koleksiyonu, doğaya gösterilmesi gereken hassasiyete ve öneme dikkat çekiyor.

Roberto Bravo_Global Warming_1840TL

Roberto Bravo_Global Warming_2860 TL

Roberto Bravo’nun sıra dışı koleksiyonları arasında yer alan, küresel ısınmayı konu edinen Global Warming Koleksiyonu tasarımı kadar hikayesi ile de dikkatleri çekiyor. İyi bir görünümü yaşam biçimi olarak benimseyen doğaya saygılı kadınlara hitap eden Global Warming Koleksiyonu; doğanın renklerini ve zarafeti bir arada sunuyor.

Roberto Bravo_Global Warming_3280TLRoberto Bravo_Global Warming_3495 TL

Renkli safir, altın ve pırlantanın mükemmel uyumunu çiçek ve kelebek figürleriyle birleştiren Global Warming Koleksiyonu, dünyayı güzelleştiren doğa detaylarını mücevherlere taşıyor. Roberto Bravo, Global Warming Koleksiyonu ile herkesi doğaya iyi davranmaya ve küresel ısınma konusunda daha dikkatli olmaya davet ediyor. Global Warming Koleksiyonu’nun bir parçası olan ve Irina Shayk’ın gözlerinden ilham alınarak ucu yeşim taşlarla tamamlanan, Irina Shayk için özel olarak tasarlanan kolye de koleksiyondaki yerini alıyor.

Roberto Bravo_Global Warming_12700TL

Roberto Bravo_Irina Shayk_Bileklik

 

 

Benzer Yazılar: