Roberto Bravo’dan yeni yıla özel bir koleksiyon

 Roberto+Bravo_Kokina_1610TL

Sıra dışı tasarımlarıyla kadınların büyük beğenisini toplayan Roberto Bravo, yeni yılı kırmızının enerjisi ile karşılıyor. Roberto Bravo’nun yılbaşı özel koleksiyonu Kokina, farklı ürünleriyle şıklık ve zarafetin yanı sıra, sıra dışı kadınlara özgü ayrıcalıkları da bir arada sunuyor.

Roberto+Bravo_Kokina_1270TL

Yeni bir yılın geldiğinin habercisidir kokinalar. Roberto Bravo, kırmızının enerjisini içinde barındıran yeni yılın simgesi kokina çiçeklerini yılbaşı koleksiyonuna taşıyor.

Roberto+Bravo_Kokina_1335TL

Doğa ve çevreden esinlendiği koleksiyonları ile stil sahibi kadınların karakterine özgü tasarımlar hazırlayan Roberto Bravo, yeni yılda da kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak.

Roberto+Bravo_Gallica_14760+TL

Kokina Koleksiyonu’nda yer alan pırlanta ve safir taşlarla bezenen kolye, küpe ve yüzükler kadınların yeni yılda mücevherleri arasında görmek isteyeceği tasarımlardan oluşuyor.

Roberto+Bravo_Gallica_7815TL

Roberto+Bravo_Gallica_1265TL

Altın üzerinde Roberto Bravo’ya özel mine tekniği ile renklendirilen Kokina Koleksiyonu yılbaşında sevdiklerine hem özel hem değerli bir hediye arayışı içinde olanlar için şık bir alternatif oluşturuyor.

Roberto+Bravo_Gallica_2045TL

Benzer Yazılar: