Sağlıklı uzayan saçların formülü Elidor

September 24, 2014Alış Veriş, Güzellik, sonbahar

Shard_Sampuan600ml

Formülünde saçların sağlıklı uzaması, esneklik kazanması ve parlaklığa kavuşması için gerekli olan Biotin (H vitamini) içeren yeni Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar serisi saç bakımına yeni bir boyut kazandırıyor. Her ay 1.3 cm’e kadar uzayan saçlar için Elidor, yeni serisi ile kadınlara daha fazla model alternatifiyle eğlence ve hava katıyor.

Shard_SacKremı600ml

Elidor, uzarken güçlenen, esnek, gür ve parlak saçlara sahip olma ve saçlarınızı istediğiniz modelde kullanma özgürlüğünü sunuyor. Saç bakım ürünlerinin yenilikçi markası Elidor, yeni ürünüyle kadınlara güçlü, bakımlı ve sağlıklı uzayan saçların formülünü açıklıyor.

Shard_SıvıSacKremı210ml

İçerdiği Biotin (H vitamini) kompleksi sayesinde saçların her ay 1.3 cm’e kadar sağlıklı, güçlü ve esnek şekilde uzamasına yardımcı olan formülüyle yeni Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar serisi, saçlarınızı kökten uca besliyor. Böylece kadınlar, saçlarını sağlıkla uzatırken, farklı saç modellerini özgürce deneyebiliyor. Yeni Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar serisi şampuan ve saç bakım ürünleri sayesinde saçlar kısa sürede daha sağlıklı bir görünüme kavuşuyor.

Benzer Yazılar: