Scotch&Soda 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonu

March 6, 2012Alış Veriş, Bahar, Moda

Scotch&Soda 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonu

Modada öncü, kendine özgü tarzı ile fark yaratan Amsterdamlı giyim markası Scotch&Soda 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile yeni sezona merhaba diyor.

Kadınlara hitap eden Maison Scotch; aşkla tasarlanan, küçük detaylara odaklı parçaları ile sezonu karşılıyor. New York’un sokak stili, Japonya’nın innovatif dizaynı ve Paris’in ruhundan ilham alan Maison Scotch’ta tüm parçalar doğal kadın şıklığı üzerine şekilleniyor. Fransız danteli, fırfır, nakış, payet, çizgililer ve çiçek desenleri yeni koleksiyonun göze çarpan detayları. Merserize trikolar, renkli jeanler, ceketler, blazerlar, etekler, ipek gömlekler, atletler, dar ve kısa paça rahat kesim pantolonlar koleksiyondaki parçalar olarak öne çıkıyor. Koleksiyona uygun clutchlar, deri çantalar, takılar, baskılı fularlar yeni sezonda kadınların şıklığını tamamlayacak aksesuarlar olacak.
Erkekler yeni sezonda Scotch&Soda’nın yeni koleksiyonu ile tüm bakışları üzerine toplayacak. Scotch & Soda yeni sezonda bir erkeğin dolabında olması gereken her şeyi sunuyor. Erkek koleksiyonunda şık, çarpıcı detaylar, mineral renkler ve beyazın tonları dikkat çekiyor. Denizci etkisi veren mavi-kırmızı-beyaz denimler, üst giyimde yıkanmış soluk renkler ile otantik ve sonsuzluk etkisi yaratılıyor.
Kız çocuklarına Scotch R’belle, erkek çocuklarına ise Scotch Shrunk yeni sezonda göz alıcı, baharın coşkusunu yansıtan tropikal ve denizci renkleri, kamuflaj desenleri gibi farklı konseptlerden oluşan geniş koleksiyonu ile çocukların ihtiyacı olan her şeyi sunuyor. Denimler, geniş t-shirt koleksiyonu, sweatshirtler, deri ve koton ceketler bahar koleksiyonunu oluşturan parçalar olarak dikkat çekiyor.