Sevdikleriniz için yılbaşı hediyeleriniz Tantitoni’den!

November 6, 2014 Alış Veriş 222 kez görüntülendi

1-12

Bormioli Rocco Oxford Renkli Şişe 26 TL (1)

Renkli mutfakların vazgeçilmezi Tantitoni, yılbaşı için birbirinden eğlenceli ürünler sunuyor. Hediyelik ürün alternatiflerinin yanı sıra, farklı masaüstü ürünleri ile de dikkat çekiyor. Noel baba ve geyik figürlü tabaklar, bu ürünlerle uyumlu bardaklar ve konsepti tamamlayan çatal-kaşıklar özel indirimlerle yılbaşı sofralarını renklendirecek.

Yılbaşı sofraları, diğer tüm günlerde hazırlanan sofralardan farklıdır. O gün hazırlanan yemekler, kurulan sofralar ve süslemeler yılbaşı gecesinin ruhunu yansıtır. Tam da bu noktada devreye giren Tantitoni, sofraları renk cümbüşüne dönüştürmeye hazırlanıyor.

Sade ve renksiz sofralara alternatif sunan Tantitoni, yılbaşına özel hazırladığı yeni serisinde seramik kardan adam şekilli servis tabağı ve kaselere ağırlık veriyor.

Yılbaşı hediyeniz de Tantitoni’den…

Renkli yılbaşı serisini sade kaşık ve çatallarla kombinleyen Tantitoni, alternatif yılbaşı ürünleriyle hediye seçimini de kolaylaştırıyor. Noel baba şekilli tabaklardan, yılbaşı ağacı şekilli mumluklara, geyik şekilli servis tabakları ile pasta servisine kadar birçok ürünü yılbaşı hediyesi olarak raflarına koyan Tantitoni, farklı fiyatları ile herkese hitap eten bu ürünlerinde özellikle kırmızı, yeşil ve beyaz renklerine ağırlık veriyor.

Tantitoni’nin yılbaşı sofraları için hazırladığı serisi ve sevdiklerinize alabileceğiniz yılbaşı hediyeleriniz Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki 43 satış noktasında ve wwww.tantitoni.com.tr online satış mağazasında sizleri bekliyor.

Benzer Yazılar:

Comments are closed.