Skechers’ın neon renkleriyle yazın enerjisi dışınıza yansısın!

July 14, 2014Alış Veriş, Ayakkabı, Moda, Spor, Stil, Teknoloji, Trend
Skechers_gorsel

Amerika’nın en çok tercih edilen ayakkabı markalarından Skechers, özel teknolojilerle ürettiği birbirinden konforlu modelleriyle ayaklara renk getiriyor.

11847_PRHP

Neon renklerin yoğunlukla kullanıldığı yaz modelleri tüm enerjisiyle herkesi yörüngesine çekiyor. Memory Foam tabanıyla Skech-Air modelleri yazın enerjisine eşlik ediyor.

11849_LGPK

Amerika’nın en çok tercih edilen ayakkabı markalarından Skechers, teknoloji ve konforu bir araya getiren modelleriyle rahatlığı ayaklarla buluşturuyor. Skechers’ın birbirinden güzel neon renklerde Memory Foam modelleriyle yazın ayaklar terlemeden konforun rahatlığına varıyor. Özel bir plastik materyalden üretilen Memory Foam tabanlı Skechers ayakkabılar, rahatlık, konfor, yumuşaklık ve hafiflik hislerinin hepsini bir arada sunuyor. Skechers Memory Foam ayakkabılar pamukların üzerinde yürüyormuş hissini veriyor.

11849_CCPR

Dünya çapında ayakkabı fenomeni olan Skechers, ayakkabılarında ileri teknolojiyi tüketicilerle buluşturuyor. Tüm Skechers modelleri, benzersiz renkleri ve tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Neon renkleriyle yaza ayrı bir enerji katıyor.

11849_BLLM

Skechers’ın en zengin ürün çeşidi Skechers Suadiye mağazasında bulunuyor. Boyner, YKM, Intersport ve Ayakkabı Dünyası gibi büyük perakende noktalarından ve morhipo.com, zizigo.com gibi alışveriş sitelerinden de Skechers ürünlerine ulaşabilirsiniz.

11848_GYHP

Benzer Yazılar: