Sofistike kadının izlerini yeni sezon koleksiyonunda bütünleştiren BNG, doğa dostu teknolojik kumaşlı tasarımlarını özgür ruhlara adıyor

August 15, 2014Alış Veriş, Moda, sonbahar, Stil, Trend

008001

Günlük yaşamın koşuşturmacısı ve metropolün dinamizmini bir süreliğine ara vermek isteyen kadınlar, markanın modelleri sayesinde doğanın fısıltısına küçük detaylarda kulak veriyor. Doğanın sahip olduğu her ağacı sembolize eden sihirli anlamlarla koleksiyonunu harmanlayan marka, meşeden mürvere, cevizden köknara cesaret ve yaşam enerjisini kadınların vücutlarına empoze ediyor.

002003

Markanın yeni sezon koleksiyonu, yaşamsal döngülere hayat veren 25 tane ağacın gizemiyle baştan aşağıya kadının özgün giyim tarzını yansıtıyor. Marka, fındık ağacının temsil ettiği olağanüstülük ve çamın simgelediği usta işçilikle tasarımlarını detaylandırarak kadın vücutlarının nefes almasını sağlıyor. Doğa dostu teknolojik kumaşlar, koton iplikler, ipek yün dokumalar,  yumuşacık deriler gibi materyallerle tende kusursuz bir harmoni sunan markanın modelleri kadının modern görünümünü destekliyor.

005006_BW

Markanın sihirli dönüşümler ve zengin aksesuar seçenekleriyle imzası haline gelmiş olan “küçük dokunuşlarla pratik şıklık yaratma anlayışı” kadının tek bir parçayla gündüzden gece devam etme şansını gözler önüne seriyor.  Zamansız ve bedensiz temalarını özgün kesimleriyle buluşturan marka, insan anatomisini ustaca yorumlama becerisini tasarımlarına taşıyor.

007 010

Koleksiyonda yer alan naturel dokunuşlar, asimetrik kesimler, drapeler, sıra dışı kullanılan pensler ve pililer modern tasarımlarla özdeşleşerek ezberleri bozuyor.  Streç süet, kürk ve yünlerle harmanlanan dış giyim seçenekleri ise kadınsı görünümü masumiyetle buluşturuyor

Her atmosferde rahat hareket imkanı sunan markanın pantolon ve ceketlerin yanı sıra servi ağacının temsil ettiği sadakat sembolü beyaz gömlekler kadınlara ilham veriyor.

Hassasiyetin betimlendiği incir grubuyla zenginleştirilmiş şifonlar, markanın kimliğini oluşturan güçlü ve asil siyah; antrasit, beyaz, kırmızı, mor ve yesil yansımalarla hayata dönüyor.  Derinin hakim olduğu aksesuarlar kadının yalın ve çarpıcı güzelliğini adeta ortaya çıkarıyor.

Avangard ve fütüristik tarzın simgesi olan BNG, doğanın olağanüstü fısıltısına kadınları çağırıp farkındalık yaratarak uzak diyarların kapılarını ardına kadar açıyor.