Sportif şıklık,hiç bu kadar göz alıcı olmamıştı

May 17, 2012Saat


1888 yılından bugüne İsviçre saat sektörünün lider markalarından biri olan Certina, keşfetmeyi seven aktif ve bağımsız kadınlar için karşı konulmaz bir güzellik sunuyor: Certina DS First Lady. Kadınsı bir ruhu sportif şıklıkla buluşturan bu eşsiz saat, rose rengi PVD kaplama detaylarıyla büyülüyor.

Benzersiz kadınlar için tasarlandı
Kusursuz oranlar, klasik dokunuşlar ve modern tasarım… Certina DS First Lady, benzersiz olmak isteyen kadınlar için her özelliğiyle benzersiz bir aksesuar sunuyor. Rose OVD kaplama ve seramikle taçlandıran kadran tasarımı, Certina DS First Lady’nin kadınsı sıcaklığını etkileyici bir boyuta taşıyor.

1888’den bu yana erkekler için olduğu kadar kadın şıklığına da imzasını atan Certina, kadın ruhundan ilham alan tasarımlarını yenilikçi dokunuşlarla zamanımızın ötesine taşımayı başaran ayrıcalıklı bir marka.

Tarzdan ödün vermeyen sportif bir görünüm, üstün performans…
Rose rengi detaylar, DS First Lady’nin ilk bakışta sizi yakalayacak özellikleri arasında ilk sırayı alıyor. Bu sayede yaratılan parlak şıklık duygusu, seramik kaplama sayesinde beyazın saflığıyla buluşuyor ve kadın ruhunun en güzel yansımasını sunuyor.

Bu sıra dışı uyum ve estetik, Certina markasının efsane teknolojisi DS güvenlik sistemi sayesinde her açıdan koruma altında. Safir kristal cam ve 100 m su geçirmezlik, Certina DS First Lady Ceramic modelini ölümsüz bir güzelliğe dönüştürüyor.

Benzer Yazılar: