Takıların dayanılmaz cazibesi Harvey Nichols’ta

September 30, 2014Aksesuar, Alış Veriş, Moda, sonbahar, Stil, Trend

MAWI_HARVEY NICHOLS_ AW14 A BCLT 12A

Dünyaca ünlü aksesuar markalarına ev sahipliği yapan Harvey Nichols, göz alıcı takılarla bu sezon da hayatınızı canlandırıyor. Harvey Nichols Aksesuar bölümünde yer alan Venna, Mawi, Elizabeth&James ve Vita Fede tarzınızı tamamlayacak takılarla başınızı döndürecek.

ELIZABETH&JAMES_HARVEY NICHOLS_ 8R6366AV-WHTPZ BERLIN KNUCKLE RING

Bu sezon Venna, her biri el yapımı olan özel punk zincirleri, Swarovski kristalleri ve zanaatkâr işlemeleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip. Nadir bulunan kuştüyleri ve hassas kuzu derisi ile yapılan takılar gündelik kıyafetleri bile göz alıcı hale getiriyor.

MAWI_HARVEY NICHOLS_ AW14 A EAR 18AMAWI_HARVEY NICHOLS_ AW14 A NL 09A

Parlak ve renkli taşlar ile ince ince işlenmiş el yapımı takı kreasyonları her tarzdan bayana hitap ediyor. Her güne eşlik eden aksesuarlar toplantıda casual bir kıyafeti, özel bir davette şık bir elbiseyi veya gündelik hayatta sade bir kıyafeti süslüyor.

VENNA_HARVEY NICHOLS_ BLG2S42

Dünya’nın önde gelen lüks aksesuar markalarından Mawi, bu sezon şehvetli feminenlik ve baştan çıkarmanın gizemleri arasında bir yolculuğa çıkıyor. FLEUR DE THORN Hollywood cazibesinden ilham alınmış altın çağın masum cazibelerini canlı, çiçeksi tonlar ve doğal motiflerle araştırıyor. Buzlu nane ve mor tonlarında sedefli taşlar, süslü yapraklar, gösterişli kolyelerde, bileziklerde ve yüzüklerde açılıyor.

Vita Fede’nin son koleksiyonu Mistura, modern ve klasik öğelerin zıtlığından ortaya çıkarıyor. Koleksiyon, mücevherlerin tipik algısını yeniden yorumlamak için yenilikçi tasarım öğeleriyle oynuyor. “Valentino” ve “Capone” gibi cüretkar tarzlar, karmaşık tasarımlar ve swarovski taşlarla normlara meydan okuyor. Büyük avize tipi küpeler gidip yerlerine çarpıcı çift taraflı küpeler ve karmaşık tasarımlı ear cuff tipi küpeler geliyor.

VENNA_HARVEY NICHOLS_BLG3B42-n

Kullanılan aksesuarlar insanların karakterlerini ve kişiliklerini yansıttığına inanan Mary Kate ve Ashley Olsen kardeşlerin markası Elizabeth&James de bu sezon göz dolduruyor. Sofistike tasarımların feminen detaylarla birleştiği bu sıra dışı mücevher koleksiyonunda gerçek taşlar, gümüş alaşımlar ve 23 k altın kaplama tasarımlar bulunuyor.

Benzer Yazılar: