Tory Burch yeni sezonda renklerin ve desenlerin hakimiyetine odaklanıyor

August 15, 2014Alış Veriş, Moda, Stil, Trend

BultenEklenti-635436156383917500BultenEklenti-635436154124542500

Tory Burch 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, Tory Burch Zorlu Center Butik ve Beymen mağazalarındaki yerini alıyor. Amerikalı tasarımcı, ailesinin geçmişten bu yana gelen zırh koleksiyonundan ilham alarak tasarladığı alaca renkleri birbirleriyle uyumlu desenlerle iç içe geçirerek detayların ön plana çıkardığı koleksiyonda kadınlara yeni bir görünüm sunuyor.

Net bir şıklık ortaya koyan koleksiyona, güçlü süslemeler eşlik ediyor. Yün, kapitone ve brokar gibi çeşitli kumaşlarla farklılaşan tasarımlar kıvrımlı detaylar ve Tory Burch DNA’sını yansıtan desenlerle canlandırılıyor. Klasik kış renklerinden uzak, canlı ve hareketli bir renk skalası etrafında şekillenen koleksiyonda ağırlıklı olarak yer alan kırmızı, yeşil, beyaz ve mavi gibi canlı renklere gri ve  siyah-beyaz birlikteliği eşlik ederken güçlü ve ışıldayan süs detaylarıyla kadınlar dikkat çekici bir görünüme kavuşuyor. Orta Çağ motiflerinin tasarımlarda  hayat bulduğu koleksiyonda yer alan Klarissa etek, Angelique bluz ve Iberia süveter eşleştirmesi ise ön plana çıkan kombin örnekleri arasında ilk sırada yer alıyor. Bazı parçalarda yer alan ejderha motifi maskülenliğe atıfta bulunurken alacalı çiçek grafikleri, renkli desenler, işleme ve boncuk kullanımıyla feminenlik arasında denge kuruluyor.

BultenEklenti-635436155197355000

Trendler hakkında ip uçları veren yeni sezon aksesuvarlarında, üstün zanaatkarlıkla hazırlanan “Robinson Wowen” çanta, farklı ve göz alıcı modelleriyle öne çıkan tasarımlar arasında yer alıyor. “Greenwich Pump” süet ayakkabı, günün her anında rahat ve net şıklığa ulaşmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Koleksiyon geneline yayılan kemer ve zincir detayı kullanımıysa rahat görünümüne ışıltı katmak isteyen kadınlara zengin alternatifler sunuyor.