U.S. Polo Assn.’den sonbaharda denim şıklığı

September 16, 2014Alış Veriş, Moda, sonbahar, Stil, Trend

maj Gorsel (1)kizcocuk_elbise_99.95

Polo sporundan ilham alan U.S. Polo Assn., denim modelleriyle kadın, erkek ve çocuklara rahat ve şık bir sonbahar vaat ediyor. U.S. Polo Assn.’nin denim etekleri, pantolonları ve gömlekleri, bu sonbahar gardıropların vazgeçilmezi olmaya aday.

 maj Gorsel (2)

125.yılını kutlamaya hazırlanan U.S. Polo Assn., geçmişindeki birikimi bugüne taşıyarak tüm nesillerin keyifle kullanacağı, ulaşılabilir koleksiyonlar tasarlamaya devam ediyor. Gardıropların vazgeçilmezi denimleri U.S. Polo Assn. tarzıyla yorumlayan marka, polo sporunun ruhunu yansıttığı denim koleksiyonuyla sonbaharı karşılıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için farklı seçeneklerin olduğu koleksiyonda, denim tutkunu herkes için birçok alternatif bulunuyor.

 erkek denim pant

Sezonda denim üstüne denim trendi sürerken, U.S. Polo Assn. koleksiyonuna aldığı denim ürünleri ile zengin bir kreasyon sunuyor. Kadın koleksiyonunda bulunan denim etekler, pantolonlar, gömlekler, denim elbiseler ile sportif bir şıklık sağlıyor. Kadın denim koleksiyonunun as oyuncusu, kendinden çiçek desenli denim gömlekler oluyor. Denim pantolonlarda ‘Lycralı Slim’, ‘Skinny’ ve ‘Straight’ kalıplar, farklı vücut tiplerindeki kadınların sonbahardaki en rahat pantolonları oluyor.

Benzer Yazılar: